Водещата Виолета Манчева съпруга на бивш министър от ГЕРБ

admin_news

Виолета Манчева – лицето на късната новинарска емисия на NOVA

Виолета Манчева, бивш репортер в „България Он Еър“, е водеща на късната новинарска емисия по NOVA.

Манчева е съпруга на бившия външнен министър Георг Георгиев.

Двамата са сключили граждански брак в Банкя на 28 август, а по-късно са имали сватбена церемония на 18 септември 2022 г. в Троянския манастир.

Според медийни публикации на събитието са присъствали близки и обществени личности, сред които и бившият премиер Бойко Борисов, който е бил сред поканените гости.

Според онлайн източници, лидерът на ГЕРБ е бил и кум на младоженците.

Двамата със съпруга си се запознават на публично събитие, в което са участвали, а отношенията им са били развити в последващ период, допълват източници от медийното пространство.

Loading

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

Прогресивна България си спечели първото шествие

Прогресивна България бе избрана само преди два месеца са водещя политическа сила у нас, а днес вече е организирано първото шествие срещу действията на правителството Планирано шествие в София в събота В събота в София се очаква да се проведе мирно шествие, организирано от граждани, които заявяват желание да изразят […]

Подобни новини