Тоника от Хелс Китчън посочи своите фаворити

admin_news

След отпадането си от кулинарното риалити, Тоника сподели, че е вложила много усилия и надежда в желанието си да стигне до финал. Въпреки това признава, че останалите участници са показали по-добри резултати.

Снимка: Инстаграм

„Много се борих за това. Просто другите участници бяха по-добри. Животът продължава, а хубавото тепърва предстои“, категорична е Тоника.

Тоника посочи Ивайло като свой фаворит в шоуто, като подчерта, въпреки че по време на престоя в къщата двамата имаха някои моменти на напрежение.

Но според нея това не би трябвало да влияе на оценката за готварските умения. Тоника изрази уважението си и към останалите финалисти Мартин и Тоби, като ги нарече „достойни за победа“.

По време на интервюто участничката сподели, че е имала и пререкания с Петя Буюклиева. Тя определи това за нещо напълно нормално, особено в затворена среда, където емоциите са силни, а напрежението е високо.

Снимка: Инстаграм

Отношенията й с Виктория обаче са прекъснати и в момента двете не поддържат контакт.

„Дала съм си творческа почивка“, споделя Тоника.

След завръщането на майка й от Италия и изясняването на отношенията си със своя партньор, участничката се чувства спокойна и позитивно настроена за бъдещето.

„Срещам много усмивки и поздравления. Не съм очаквала тази позитивна енергия“, разказва тя, благодарна за подкрепата на публиката.

В момента Тоника се е отдала на „кулинарен детокс“ и почивка от кухнята, за да се презареди.

Loading

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

Мартин печели "Хелс Китчън"?

Мартин Методиев триумфира в кулинарния финал на сезона. Финалът на настоящия сезон на кулинарното риалити „Хелс Китчън“ вече има своя победител в лицето на 34-годишния Мартин Методиев. По информация от присъствали на записа на епизода, голямата награда ще отиде при варненеца след напрегнато състезание срещу Ивайло. Мартин, който е главен […]

Подобни новини