Бившият председател на Народното събрание доц. Наталия Киселова заяви, че решението й да се оттегли от поста е продиктувано от уважение към институцията и стремеж за запазване на парламентарния дух. Това сподели тя в интервю за БНТ. „Аз съм юрист и вярвам, че законът трябва да се спазва, дори когато […]
![]()
