Според депутата Деница Сачева, в следващите години броят на новите пенсионери в България ще бъде почти два пъти по-голям от този на хората, които тепърва ще навлизат на пазара на труда. Това алармира за сериозен дисбаланс в системата, предаде Дарик Нюс. В отговор на задълбочаващата се демографска криза, управляващите обсъждат […]
![]()
