От 1 юли тази година месечното възнаграждение на шофьорите, които работят към общинския транспорт в град Варна ще бъде в размер на 2250 лв. Това става ясно след постигнато споразумение между синдикалните организации на КНСБ и КТ „Подкрепа“, кмета на община Варна Благодимр Коцер, както и председателят на Общинския съвет […]
![]()
