Честито на шеф Светлана Илиева

admin_news

Светлана Илиева сподели в предаването „На кафе“, че е станала леля. Тя разкри, че сестра й е родила снощи, а самата тя е научила щастливата новина по време на лайв на „Като две капки вода“.

Светлана разказа с усмивка за емоционалния момент, а водещата Гала и останалите панелисти в студиото я поздравиха за щастливото събитие.

Новината предизвика положителни реакции и усмивки както сред гостите в студиото, така и сред зрителите на предаването.

Loading

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

В На кафе обсъдиха темата за майчинството и професионалната реализация

В предаването На кафе беше обсъдена темата за майчинството и възможното му отражение върху професионалното развитие и трудовата реализация на жените. В разговора участниците коментираха различни гледни точки, свързани с организацията на родителските грижи и баланса между личния и професионалния живот. Георги Блажев изрази мнение относно позицията на работодателите и […]

Подобни новини