Честито на Мария Габриел

admin_news

Мария Габриел бе избрана с голямо мнозинство за председател на ЕНП Жени. Новината бе съобщена от ГЕРБ в официални им профил във Фейсбук.

От партията посочват, че изборът е стана по време на конгрес на организацията.

Определят решението като признание за работата на Мария Габриел и за ролята на българското представителство в европейската политика.

Loading

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

Теменужка Петкова с категорични думи

Теменужка Петкова коментира темата за заплатите и високата инфлация Правителството ще приложи по-благоприятен за гражданите режим и ще индексира еднократно с 5% възнагражденията в бюджетната сфера. Това съобщи служебният министър на финансите Теменужка Петкова, като уточни, че решението предстои да бъде разгледано на следващото заседание на Министерския съвет. По данни, […]

Подобни новини