Ана-Шермин от „Ергенът“ впечатли зрителите с неочакван отговор

admin_news

Ана-Шермин с откровен отговор по време на една от игрите в „Ергенът“

Кадър: Би Ти Ви

В последните епизоди зрителите видяха, че Ана-Шермин отново стана център на внимание сред участниците във вилата.

В рубриката, в която по традиция преди вечеря участниците си задават въпроси един на друг, отговор на русокосата красавица изненада всички.

Въпросът бе специално към нея от Дениз и в него се питаше за това как би се променил животът на Шермин, когато стане майка.

Шермин без притеснение сподели, че се чувства готова да поеме тази отговорност и вярва, че всяка жена трябва да намери своя баланс между семейството и личното си развитие.

Тя допълни още, че не вижда нищо неpeдно в това родителите да получават допълнителна помощ в лицето на детегледачка, например, когато имат нужда от подкрепа.

Освен това, Шермин отбеляза също, че харесва България и Европа като място за създаване на семейство. Макар досега да не е имала връзка с човек от България, красавицата заяви, че би дала шанс в бъдеще.

Loading

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

Забавен момент между Златимир Йочев и Мария Цънцарова в ефира на Би Ти Ви

Забавен момент в ефира на Би Ти Ви с водещите Златимир Йочев и Мария Цънцарова усмихна зрителите По време на сутрешния ефир на Би Ти Ви зрителите станаха свидетели на забавна ситуация между водещите Златимир Йочев и Мария Цънцарова. Докато Йочев представяше следващите гости в студиото, които трябваше да обсъдят […]

Подобни новини