Правителството обмисля по-високи данъци за хората с повече от едно жилище Българското правителство обсъжда промени в облагането на недвижимите имоти, които могат да доведат до по-високи данъци за гражданите, притежаващи повече от едно жилище. Идеята е част от по-широка реформа в системата на местните данъци и такси, насочена към актуализиране […]
![]()
